Nissan Note viti 2009, E kuqe, 1.5L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Klimatroni; ; Sensor Parkim; ; Kamer mbrap; ; Timon Multifunksiona; ; Radio C; ; Kompjuter Bord; ; Disqe alumin; ; Drita mjegull; ; etj Fier
Nissan Almera, makina eshte ne gjendje super nuk ka nevoj per asnje sherbim jan bere te gjitha; Letrat deri ne maj 2020 Fier
NISAN NOTE I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGU. MOTORI 1.5 NAF. VITI 2006. NE GJENDJE SUPER ME 130MIJ K. Mundsi financimi me keste mujore Fier
Okazion Nissan Micra 1.3 Automatike Klima 3-dyer disqe alumini komanda ne timon liber sherbimi dhe kontroll teknil Tv ne Gjermani dogane e paguar dhe targa te saponxjerra per here te pare me pril. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjeri. Makina eshte e ardhur nga Gjerman. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
3 799€
Shtuar: 16 gusht 2020, numri: 113504
Modeli: Note 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
ME DOGAN TE PAGUAR
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
4×XHAMAT ELEKTRIK KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KONDICIONER ABS ESP RADIO CD+AUX+BLUETOTH ABS ESP SENSOR SHIU+DRITE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.