Nissan Note viti 2007, Gri, 1.5L, 202000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME DOGAN TE PAGUAR; ; E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA; ; 4XHAMAT ELEKTRIK KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KONDICIONER ABS ESP RADIO CD + AUX + BLUETOTH ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE Fier
Klimatroni; ; Sensor Parkim; ; Kamer mbrap; ; Timon Multifunksiona; ; Radio C; ; Kompjuter Bord; ; Disqe alumin; ; Drita mjegull; ; etj Fier
Nissan Almera, makina eshte ne gjendje super nuk ka nevoj per asnje sherbim jan bere te gjitha; Letrat deri ne maj 2020 Fier
NISAN NOTE I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGU. MOTORI 1.5 NAF. VITI 2006. NE GJENDJE SUPER ME 130MIJ K. Mundsi financimi me keste mujore Fier
Okazion Nissan Micra 1.3 Automatike Klima 3-dyer disqe alumini komanda ne timon liber sherbimi dhe kontroll teknil Tv ne Gjermani dogane e paguar dhe targa te saponxjerra per here te pare me pril. Fier
2 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 15 shkurt 2021, numri: 113947
Modeli: Note 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 202000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
I sapo ardhur, me dogan te paguar, gati per targa, I pa perdor ne Shqiperi, cd player me komando ne timon, kondicioner, xhama elektrike, sherbimet e bera, shume ekonomike ne konsum, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.