Mitsubishi Pajero viti 1991, E zezë, 2.5L, 153000km

Njoftime të tjera të ngjashme

sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazio. Fier
shitet pajero 2.0 naft turbo 4x4 ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi Fier
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4; E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!; Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sap. Fier
Shitet Mitsubishi L 200 2.5 DID 4x4 Klima hardtop Abs disqe alumini me goma te reja xhama eleltrike airbag motor 2.5 model i ri me konsum shume te reduktuar liber sherbimi dhe kontroll teknik Tv n. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjeri. Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka km t veta; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
4 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 nëntor 2019, numri: 106423
Modeli: Pajero 
Viti: 1991 
Kilometrazhi: 153000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Mitsubishi Pajero GLS; Forca motorrike 2.5; 153.000km Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, , goma te reja te 4 + gomen rezerv, e pajisur me vinxh (arganello), drita mjergull, Km origjinale te tera sherbimet e bera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.