Mitsubishi Colt viti 2009, E bardhë, 1.3L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mitsubishi Pajero GLS; Forca motorrike 2.5; 153.000km Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, , goma te reja te 4 + gomen rezerv, e pajisur me vinxh (arganell) drita mjergull, K. Fier
shitet pajero 2.0 naft turbo 4x4 ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi Fier
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4; E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!; Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sap. Fier
Shitet Mitsubishi L 200 2.5 DID 4x4 Klima hardtop Abs disqe alumini me goma te reja xhama eleltrike airbag motor 2.5 model i ri me konsum shume te reduktuar liber sherbimi dhe kontroll teknik Tv n. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjeri. Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka km t veta; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
3 100€
Shtuar: 2 maj 2020, numri: 113363
Modeli: Colt 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Е sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar , makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazion.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.