Mitsubishi Colt viti 2005, Gri, 1.3L, 112000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/Benzine; Viti: 2005; Km: 125000; Kambio: Manual Fier
Mitsubishi Pajero GLS; Forca motorrike 2.5; 153.000km Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, , goma te reja te 4 + gomen rezerv, e pajisur me vinxh (arganell) drita mjergull, K. Fier
sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazio. Fier
shitet pajero 2.0 naft turbo 4x4 ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi Fier
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4; E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!; Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sap. Fier
2 600€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 maj 2021, numri: 114047
Modeli: Colt 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 112000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz sekuencial, viti prodhimit 2005 me 112,000 km, me dogan paguar gati per targa, i pa perdorur fare ne shqiperi , kambio manual , cd player , kondicioner , disqe alumini , impianti i gazit i montuar ne itali , super ekonomik ne konsum , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...
Cmimi:2600 € i diskutushem
Cel:0682140278

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.