Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Fier

sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazio. Fier
3 100€
Mitsubishi Pajero GLS; Forca motorrike 2.5; 153.000km Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, , goma te reja te 4 + gomen rezerv, e pajisur me vinxh (arganell) drita mjergull, K. Fier
4 200€
I diskutueshëm
shitet pajero 2.0 naft turbo 4x4 ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi Fier
3 000€
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4; E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!; Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sap. Fier
6 500€
Shitet Mitsubishi L 200 2.5 DID 4x4 Klima hardtop Abs disqe alumini me goma te reja xhama eleltrike airbag motor 2.5 model i ri me konsum shume te reduktuar liber sherbimi dhe kontroll teknik Tv n. Fier
8 800€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjeri. Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka km t veta; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
6 300€
Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte 4x4 me dogan 4 port. makina eshte me dy ngjura e jeshile me gri makina eshte me disqe aluminium me Goma thujse te reja me klima automatik Fier
6 250€
SHITET OKAZION- MITSUBISHI COLT 1.2 Benzin, Kamio Manuale, 120.000 Km, Kondicioner, 4 dye; Cmimi: 2800 Euro i diskutushe; Tel: 0694049449 Fier
2 800€
Mitsubishi l 200 dakar shum i vecant, makina esht ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove. cmimi i dis. Fier
6 900€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 219000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
5 700€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 165000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
6 000€
Viti: 2000; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
5 000€
Mitshubishi L200 tek dere ne gjendje te shkelqyer motorrike e mekanike e zhdoganuar e gateshme per cdo kontroll dhe pu. Auto Fier Auto Treg Fier Shitje e Transport automjetesh Sheq i madh Fier. Fier
E shitur
ne super gjendje 2.5 naft Fier
E shitur
Shitet mitsubishi outlander sport i sapo ardhur nga zvicra; Kolaudimi i sapo ber ne zvicer sherbime totalisht vaj filtra disko frena te reja para mbrapa rripi motorrit etj; Viti 2008; Km 84 000. Fier
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir serviset te ber te gjitha xhamat te zinje orgjinal gomat te rej nuk ka nevoj per ase nje gje arganello trheq 5 ton filter ajri te jashtem per me shum i. n. Fier
E shitur
ne super gjendje letrat per nje vit Fier
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir serviset te ber te gjitha xhamat te zinje orgjinal gomat te rej nuk ka nevoj per ase nje gje arganello trheq 5 ton filter ajri te jashtem per me shum i. n. Fier
E shitur
MITSUBISHI OUTLANDER; MOTORRI 2.4 BENZINE I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 1000%; KAMBIO MANUALE; SISTEM 4X4 dhe 2X4; XHAMA TE ZINJE ORIGJINALE; KLIMA TRONIC; PILOT AUTOMATIK; LIMITATO. Fier
E shitur
SHITET OKAZION- MITSUBISHI COLT 1.2 Benzin, Kamio Manuale, 120.000 Km, Kondicioner, 4 dye; Cmimi: 2520 Euro i diskutushe; Tel: 0694049449 Fier
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera