Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Fier

Mercedes Benz S350 Lungo,; Ngjyra perl me shum nuanca,; 63 AMG packet 2013,; Disqe 2013 63 Amg 20 me goma 90% te sapo blera me vler 1500,; Makina eshte Full Extra,; Start stop,; Panoramik-Dopj. Fier
1€
MERCEDES-BENZ S400 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET, KONSUMI 7.5 LITRA, TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL, SENDILET MEMORIE, NGROHJE, FTOHJE, MASAZH, DYNAMI. Fier
17 000€
Shitet Mercedes-Benz S 350 d 4Matic Maximum, viti 2014, km 171000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019, nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Mecedes-Benz S550 Lungo (5.5 benxine) viti 2008 luk amg nga fabri. 203 mij km, goma 100% te reja, shume e paster jasht dhe brenda, letrat e paguara, baxha xhami, night vizion, sedilje m. Fier
12 500€
MERCEDES-BENZ S400 Hybrid 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET, KONSUMI 7.5 LITRA, TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL, SENDILET MEMORIE, NGROHJE, FTOHJE, MASAZH. Fier
19 000€
Shitet Mercedes Benz S 63 AMG, viti 2008, km 122000, sapo ardhur, me tvsh te pagu. Fier
24 900€
makina eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja navigator baxha sensore xhama te zinj mundesi nderrim Fier
10 900€
MERCEDES-BENZ ML 320 CDI NUK KA TAKS LLUKSI VITI PRODHIMIT DHJETOR 2006 KAMBIO AUTOMATIKE 7G EURO 4 ME DPF ME DISQE 19' ME 4 GOMA BRIDGESTONE 90% KAMER PARKIMI XHAMI PARA DHE MBRAPA ANTI VERBI. Fier
1€
Mercedes benz S500 Benzin, viti prodhimit fund 2008; ; Look 63 Amg, Baxha xhami, sedilje elektrike para -mbrapa + Ngrohje -ftohje, perde orgjinale, Tv mbrapa,; ; Sensor parkimi + kamer, Ndezj. Fier
19 000€
I diskutueshëm
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 300000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
3 500€
I diskutueshëm
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 141000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
63 000€
I diskutueshëm
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
20 000€
I diskutueshëm
Mercedes Benz S400 Hybr. Viti i prodhimit Shtator, 2012 me 120000K; E sapo ardhur nga zvicra 28.01.2018 dhe e targuar ne shqipe. Makina eshte me te gjitha ekstrat duke filluar Timon druri m. Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te m. te gjitha sherbimet te sapo be. letrat te paguara per 1 vi Fier
E shitur
Shitet mercedes S350 4matic viti 2010; Ne gjendje shume te mi; Me kamera parkimi, kamera per naten me baxh; Dokumeta te paguar deri ne mars 2019; Vaj filtra te sapo nderruara te gjitha sherbime. Fier
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi, sallon mershine ngjyr bexh, makina eshte pa taks lluksi, te gjitha sherbimet jan te bera, esht me baxha xhami, drita kseno, me marsha tek timoni e. cmimi. Fier
E shitur
Mercedes Benz S320CDi; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2007; Shume i paster; Ne gjendje shume te mire; Super makine; Gati per targa Fier
E shitur
makina shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje shume te mire motorrike si edhe mekanike sherbimet te sapo kryera me dokumenta te paguara deri ne 9/12/2018 cmimi i diskutuesh. Mjeti mun. Fier
E shitur
Makina esht me gjendje te m. te gjitha sherbimet te sapo be. letra te paguara per 1 vit Fier
E shitur