Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ka ardh nga Gjermania...Sherbimet e kryera ne kohe...Full Options...Makina ka dhe impjant gazi...E gatshme per cdo prove... Fier
9 333€
Super ML 320 Cdi me motorr 2987 cc qe nuk ka takse luksi-; Sallon Bezh shum e paster-; Baxha xhami-; Xhamat e Zinj origjinale Mercedes-; Kamera... Fier
1€
Shitet Mercedes Benz E 200 Viti 2006 EVO Kambio Automat Sallon Lekur Shum E Paster.Sherbime te Kryera Ne Kohe.Mundesi Nderrimi Fier
7 000€
Mercedes ML320//4Matic 2005 Nafte Modeli Me Susta Dhe Amortizator Jo Me Sistem Me Ajri Full Options 218.000 Km Makina Posedon: -Fener Me Lupa... Fier
1€
me dogan .... tagg:tiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL,... Fier
11 000€
3 800€

Mercedes-Benz SLC viti 2001, Blu, 180000km

Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1342
Telefoni:
0682140278
Modeli: SLC 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Coupè 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Plotësuese: ABS
Kondicioner
Kontrolli i lundrimit
Disqe aliazhi
Airbags
Mbyllja qendrore
Xhamngritës elektrikë 
Me dogan..... Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.