Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez Benz E220 Avangarde .Viti Fundi 2005. dal ne qarkullim 2006 .2.2 Nafte ,Automat. 242.000Km origjinale te certifikuara. Makinen mund ta... Fier
6 300€
Mercedes-Benz E 200 CDI-; Kambjo Automatike-; Viti prodhimit 2000-; Me Sob per nxehje-; Siguracion edhe dokumentat e paguara per 1-Vit-; Gomat e... Fier
3 400€
ML 350 Bluetec 2987 CC( Nuk e kap taksa e luksit ).; Viti prodhimit 2013-; Gomat te 4 te reja Continental-; Fenerat Led-; Tavan xhami panoramike-;... Fier
23 000€
Makina ka ardh nga Gjermania...Sherbimet e kryera ne kohe...Full Options...Makina ka dhe impjant gazi...E gatshme per cdo prove... Fier
9 333€
Super ML 320 Cdi me motorr 2987 cc qe nuk ka takse luksi-; Sallon Bezh shum e paster-; Baxha xhami-; Xhamat e Zinj origjinale Mercedes-; Kamera... Fier
1€
19 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz S-Klasse, 5.0L, 150000km

Shtuar: 17 mars 2019, numri: 1058
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Telefoni:
069 29 59 777
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 5.0 
Mercedes benz S500 Benzin , viti prodhimit fund 2008
Look 63 Amg , Baxha xhami , sedilje elektrike para -mbrapa + Ngrohje -ftohje , perde orgjinale , Tv mbrapa ,
Sensor parkimi + kamer , Ndezje Start -Stop , Marsha ne timon , Timon druri Bagazhi mbyllje me buton Disqe goma te reja
Ne gjendje shum te mir dhe shum e paster Jasht- Brenda
Letra te paguara deri ne 06.2019
Cmimi - 19.000 € i diskutushem ose ndrrohet
Cel - 069 29 59 777

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.