Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
11 000€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 212500 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
5 000€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 25000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
4 800€
Viti: 2013
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
26 000€
I diskutueshëm
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
11 800€
I diskutueshëm
19 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz S-Klasse

Shtuar: 17 mars 2019, numri: 1058
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Telefoni:
069 29 59 777
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 5.0 
Mercedes benz S500 Benzin , viti prodhimit fund 2008
Look 63 Amg , Baxha xhami , sedilje elektrike para -mbrapa + Ngrohje -ftohje , perde orgjinale , Tv mbrapa ,
Sensor parkimi + kamer , Ndezje Start -Stop , Marsha ne timon , Timon druri Bagazhi mbyllje me buton Disqe goma te reja
Ne gjendje shum te mir dhe shum e paster Jasht- Brenda
Letra te paguara deri ne 06.2019
Cmimi - 19.000 € i diskutushem ose ndrrohet
Cel - 069 29 59 777

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.