Mercedes-Benz S-class viti 2011, Gri, 3.5L, 209000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet makina mercedez benz evo Sport Paket e vitit 08-2008; Makine disponon 193 000 Km origjinale; Serdilje ngrohje + ftohje + memorje frurje + fryrje; Serdilje mbrapa me ngrohje; Sensor parkim. Fier
Mercedes Benz S350 Lungo,; Ngjyra perl me shum nuanca,; 63 AMG packet 2013,; Disqe 2013 63 Amg 20 me goma 90% te sapo blera me vler 1500,; Makina eshte Full Extra,; Start stop,; Panoramik-Dopj. Fier
Mercedes benz c220 avangard sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte full opsion sensor parkimi serdile fryeje cfryrje e shum opsione te tjera dogana e paguar gati per targa mer me shum inf. Fier
Mercedes-Benz CLS 320 C; do dit ora 10: 00-20: 00; Jo ndrr; Motor Naf; 232 mij K; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Me dogan t pagu; Viti 5/2009; Kambjo Automati; Marsha. Fier
Mercedes-Benz E 350 BlueEFFICIENCY 2011; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI; Viti 2011; Me dogan t pagu; Motor V6 diesel euro 5; 218 Mij; Cilindrata 2987 c; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS.. Fier
19 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96922
Modeli: S-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 209000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Hibrid 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Parktronic Fenerët Xenon Baxha 
MERCEDES-BENZ S400 Hybrid 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET, KONSUMI 7.5 LITRA, TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL, SENDILET MEMORIE, NGROHJE, FTOHJE, MASAZH, DYNAMIC DRIVE, DRITA INTELIGJENTE XENO BIXENO, BAXHA, DYERT ME THITHJE, START STOP, KEYLESS GO, SENSOR + KAMER PARKIMI, BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON, XHAMI I PARE DHE MBRAPA JANE TRIPLEX, XHAMA ME NUANC PASQYR, MUZIKA HARMAN/KARDON, 6 DVD, KART MEMORIE, BLUETOTH, TELEFON, NDRICIMI BRENDA ME TRE NGJYRA, PERDE ELEKTRIKE, PASQYRA ME MBYLLJE DHE ANTIVERNUESE, GOMA TE REJA SA PO JANE VENE, DISQE 19'', ECO SYSTEM, FIKET NE TRAFIK, HOLD SYSTEM, AIRMATIK; Mundesi nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.