Mercedes-Benz S-class viti 2008, E zezë, 5.5L, 191300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet makina mercedez benz evo Sport Paket e vitit 08-2008; Makine disponon 193 000 Km origjinale; Serdilje ngrohje + ftohje + memorje frurje + fryrje; Serdilje mbrapa me ngrohje; Sensor parkim. Fier
Mercedes Benz S350 Lungo,; Ngjyra perl me shum nuanca,; 63 AMG packet 2013,; Disqe 2013 63 Amg 20 me goma 90% te sapo blera me vler 1500,; Makina eshte Full Extra,; Start stop,; Panoramik-Dopj. Fier
Mercedes benz c220 avangard sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte full opsion sensor parkimi serdile fryeje cfryrje e shum opsione te tjera dogana e paguar gati per targa mer me shum inf. Fier
Mercedes-Benz CLS 320 C; do dit ora 10: 00-20: 00; Jo ndrr; Motor Naf; 232 mij K; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Me dogan t pagu; Viti 5/2009; Kambjo Automati; Marsha. Fier
Mercedes-Benz E 350 BlueEFFICIENCY 2011; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI; Viti 2011; Me dogan t pagu; Motor V6 diesel euro 5; 218 Mij; Cilindrata 2987 c; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS.. Fier
12 500€
Shtuar: 13 dhjetor 2019, numri: 111916
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 191300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.5 litra
Mecedes-Benz S550 Lungo (5.5 benxine) viti 2008 luk amg nga fabrik. 203 mij km, goma 100% te reja, shume e paster jasht dhe brenda, letrat e paguara, baxha xhami, night vizion, sedilje me ngohje-ftohje-masaxh, sensor para-mbrapa, perde origjinale, xhamat mbrapa te zinj origjinal-xhami para lejla, ndezje start/stop, hapje mbyllje me shenje gishti, audio harman/kardon, mp3, dvd, bagazhier, bluetoothe, bagazhi hapet/mbyllet me buton dhe shume opsione te tjer. cmim. 12 500 euro i diskutueshem, mundesi nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.