Mercedes-Benz M-class viti 2008, E zezë, 3.2L, 210400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz E class 220 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Abs, Esp, Navi, Dvd, Bluetooth, Aux, Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua Fier
Mecedes-Benz S550 Lungo (5.5 benxine) viti 2008 luk amg nga fabri. 203 mij km, goma 100% te reja, shume e paster jasht dhe brenda, letrat e paguara, baxha xhami, night vizion, sedilje m. Fier
MERCEDES-BENZ E 320 4 MATIC VITI 2006 FULL OPTION MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERI. TE GJITHA DEKUMENTAT TE PAGUARA PER 1 V. SALLONI BRENDA LEKUR E ZEZE, SENDIL. Fier
Sapo ardhur C Klas Viti 2013 MOTORI 300 BEHET ME GAZ 100% AMG LINE FABRIKE 2987cc nuk e kap takse lluksit full makina sapo ardhur me dogan paguar gati per targa baxha xhami lart sedile me ngrohej. Fier
C 300 benzin + gaz stag me 5vjet garanci + shenuar ne leje 200mi klm me garanci klm motorri 2987cc pa taks lluksi full makina sedile me ngroheje + meshin brenda navi baxha xhami disqe 18 amg gom. Fier
8 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95998
Modeli: M-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 210400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
Mercedes Benz ML 320 Cdi 4 Matic FULL; Viti Prodhimit 2008 me 210.000 KM; Xhama te Zinj Orgjinal, Baxha Xhami; Pedana Ansore, Goma te Reja, Timon Druri; Sedilje Elektrike + Ngrohje -Ftohje Kamer Parkimi; Navi te Madh -Muzika HamanKardon; DVD, AUX, TEL 2 Celsa; Ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera ne kohe shum e paster Nuk ka nevoj per asgje; E gatshme per cdo lloj prove Letra te paguara

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.