Mercedes-Benz GLE viti 2016, Gri, 91000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
Mercedes-Benz CLS 550 benzin LOOK AMG FABRIKE, Viti Prodhimit 2013 me dogan paguar me 143.000 km, sallon lekure, sedilje ftohje ngrohje + masazh, drita led ne panel me 3 ngjyra, navigator te madh. Fier
MERCEDES-BENC C-KLASE 220. autom. viti 2008. navi mad; sensore parkim; sensor drite; sensor shi; pasqyrat elektrik; makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa cmimi 6700. Fier
E V8 5.5 PANORAM viti 2011 AMG line fabrike super full sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa makina ka cdo opsjon te mundesh sedile me ngroheje ftoheje + edhe pas me ngroheje + fryrj. Fier
26 000€
Shtuar: 21 korrik 2021, numri: 114140
Adresa: Fier, Ne qender. Lagja Apollonia, shfaq në hartë
Modeli: GLE 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 91000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Baxha Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Model Amerikan. Pa dogane. Me shin te zez. Harxhon pak nafte. Makina ndodhet ne Fier e sapo ardhur nga Florida! Blind spot. Power liftgate. Lane departure. Navigation. Keyless GO. Backup camera. Heated seats. Moon roof. Must see.
Me falni nqs keni provuar te me kotaktoni. kisha shkruajtur numrjn gabim. numri i sakt eshte 0682772508

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.