Mercedes-Benz E-class viti 2011, E zezë, 5.5L, 174000km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2011 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 5.5 litra
E V8 5.5 PANORAM viti 2011 AMG line fabrike super full sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa makina ka cdo opsjon te mundesh sedile me ngroheje ftoheje + edhe pas me ngroheje + fryrje cfryrje memorje + masazh start stop keyless go hapet mbyllet ndizet fiket me celsin ne xhep sensor parkimi kamera origjinale fabrike perde ne panel timoni 2016 + marsha ne timon + me dridhje kur kalon vijat e bardha timoni + me ngroheje navi madhe dv mp3 sistemi muzikes

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.