Mercedes-Benz E-class viti 1998, Blu, 2.8L, 500000km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
I diskutueshëm
Shtuar: 27 janar 2022, numri: 114475
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Modeli: E-class 
Viti: 1998 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 500000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
Kuaj fuqi: 130 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Timoni: Majtas 
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.