Mercedes-Benz C-Klasse viti 2009, E zezë, 145000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C 180CDi; Luk Brabus; I sapoardhur nga Belgjika; Shume i vecante; Kamio automatike; Disqe Brabus 18"; Timon me gunga; Marsha ne timon F1; Sistem Eco; 2 celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
Mercedes-Benz C 220 CDI EVO; Viti 2005; Sapo Ardhur nga Gjermania; Kambjo Automatike; Me dogane te paguar; Gjendje perfekt. Fier
C250 nafte biturbo super e shpejt dhe e sigurte ne rruge, i vecante ne llojin e vet, panorama, amg line fabrike, viti fundi 2011, sendile me ngrohje + elektrike, sensor parkimi para mbrapa, ful. Fier
Okazion shitet mercedes e 270 cdi automatik viti fundi i 2003 letrat deri ne fund te dhjetorit kondicioner full goma te reja te sapo vena kilometra origjinale kompjuter bordi pilot automati. Fier
C klas 300 look amg pa taks luksi Km origjina. I sapo ardhur me dogane te paguar Fier
9 000€
Telefoni:
0682140278
Shtuar: 5 nëntor 2019, numri: 14692
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 145000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes-Benz C-Klasse viti 2009, E zezë, 145000km
0682140278

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.