Mercedes-Benz C-class viti 2012, Gri, 130300km

Njoftime të tjera të ngjashme

E V8 5.5 PANORAM viti 2011 AMG line fabrike super full sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa makina ka cdo opsjon te mundesh sedile me ngroheje ftoheje + edhe pas me ngroheje + fryrj. Fier
C 300 AMG line fabrike versjoni AVANGARD motorri 2987cc pa taks lluksi motorri qe behet me gaz 100% sapo erdhi dogan e paguar gati per targa super full makina panoram start stop keyless go hape. Fier
MMERCEDES BENC VITI 2010. 220 BLU EFICE. ME DOGANE TE PAGU. AUTOM. MUNDSI NDRIMI ME MAKINE ME VLERE ME TE VOG. MIMI 6300. ME NDRIME ESHTE 6800 EURO Fier
SHITET: C CLASS W204; 2.0 NAFTE; VITI PRODHIMIT 2009; KAMBIO MANUALE; 260MIJ KILOMETRA ORIGJINALE; ME LIBER SHERBIMESH; NGJYRA E ZEZE; FENERA INTELIGJENT; GOMAT AKULL TE REJA; PASQYRAT ME MBYLLJE. Fier
MERCEDES-BENZ ML BLUETEX; targuar per efekt shitje 15.12.2020; Te gjitha sherbimet e bera (vaj filtra kambio motorr ); ML-350; VITI 2014. Look AMG; Cilindrata 2987 Pa taks lluks. Motor Naft. Fier
11 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 dhjetor 2020, numri: 113712
Modeli: C-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 130300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
SHUM I VECANT; SHITET: C CLASS W204; VITI PRODHIMIT 2012; KAMBIO AUTOMATIKE 7G; 130MIJ KILOMETRA ORIGJINALE; ME LIBER SHERBIMESH; NGJYRA GOLD; GOMAT AKULL TE REJA; PASQYRAT ME MBYLLJE; ECO SYSTEM; ME DOGAN TE PAGUAR; KONDICIONER/KLIMA; TAPICERIA SHUM E PASTE; SENSOR SHIU DHE DRITASH; NAVI I MADH; PILOT AUTOMATIK; TIMONI ME NGRITJE + ULJE; SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR; 4 XHAMAT ELEKTRIK; AIRBA (R); ESP; KOMANDA NE TIMON; BLUETOOTH/AUX/SD CARD; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.