Mercedes-Benz C-class viti 2012, E bardhë, 151300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz E class 220 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Abs, Esp, Navi, Dvd, Bluetooth, Aux, Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua Fier
Mecedes-Benz S550 Lungo (5.5 benxine) viti 2008 luk amg nga fabri. 203 mij km, goma 100% te reja, shume e paster jasht dhe brenda, letrat e paguara, baxha xhami, night vizion, sedilje m. Fier
MERCEDES-BENZ E 320 4 MATIC VITI 2006 FULL OPTION MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERI. TE GJITHA DEKUMENTAT TE PAGUARA PER 1 V. SALLONI BRENDA LEKUR E ZEZE, SENDIL. Fier
Sapo ardhur C Klas Viti 2013 MOTORI 300 BEHET ME GAZ 100% AMG LINE FABRIKE 2987cc nuk e kap takse lluksit full makina sapo ardhur me dogan paguar gati per targa baxha xhami lart sedile me ngrohej. Fier
C 300 benzin + gaz stag me 5vjet garanci + shenuar ne leje 200mi klm me garanci klm motorri 2987cc pa taks lluksi full makina sedile me ngroheje + meshin brenda navi baxha xhami disqe 18 amg gom. Fier
13 700€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96064
Modeli: C-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 151300 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Timoni: Majtas 
Mercede-Benz Full opsione

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.