Mercedes-Benz C-class viti 2011, E bardhë, 2.5L, 219800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C 180CDi; Luk Brabus; I sapoardhur nga Belgjika; Shume i vecante; Kamio automatike; Disqe Brabus 18"; Timon me gunga; Marsha ne timon F1; Sistem Eco; 2 celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
Mercedes-Benz C 220 CDI EVO; Viti 2005; Sapo Ardhur nga Gjermania; Kambjo Automatike; Me dogane te paguar; Gjendje perfekt. Fier
Okazion shitet mercedes e 270 cdi automatik viti fundi i 2003 letrat deri ne fund te dhjetorit kondicioner full goma te reja te sapo vena kilometra origjinale kompjuter bordi pilot automati. Fier
C klas 300 look amg pa taks luksi Km origjina. I sapo ardhur me dogane te paguar Fier
ne gjendje shume te mire me 100 mij km orgjinale panormama navi madh serdile me ngrohje fener e stopa led marshe ne timonkamera parkimi me dogane te paguar mundesi nderrimi Fier
13 900€ I diskutueshëm
Telefoni:
0695125292
Shtuar: 8 nëntor 2019, numri: 30798
Modeli: C-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 219800 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
C250 nafte biturbo super e shpejt dhe e sigurte ne rruge, i vecante ne llojin e vet, panorama, amg line fabrike, viti fundi 2011, sendile me ngrohje + elektrike, sensor parkimi para mbrapa, full led, marsha ne timon, eco fiket ndizet vet, dhe shum opsione te tjer. cmimi 13900 i diskutushem mundesi nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.