Mercedes-Benz C-class viti 2010, E kuqe, 3.0L, 192100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C 180CDi; Luk Brabus; I sapoardhur nga Belgjika; Shume i vecante; Kamio automatike; Disqe Brabus 18"; Timon me gunga; Marsha ne timon F1; Sistem Eco; 2 celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
Mercedes-Benz C 220 CDI EVO; Viti 2005; Sapo Ardhur nga Gjermania; Kambjo Automatike; Me dogane te paguar; Gjendje perfekt. Fier
C250 nafte biturbo super e shpejt dhe e sigurte ne rruge, i vecante ne llojin e vet, panorama, amg line fabrike, viti fundi 2011, sendile me ngrohje + elektrike, sensor parkimi para mbrapa, ful. Fier
Okazion shitet mercedes e 270 cdi automatik viti fundi i 2003 letrat deri ne fund te dhjetorit kondicioner full goma te reja te sapo vena kilometra origjinale kompjuter bordi pilot automati. Fier
ne gjendje shume te mire me 100 mij km orgjinale panormama navi madh serdile me ngrohje fener e stopa led marshe ne timonkamera parkimi me dogane te paguar mundesi nderrimi Fier
9 500€
Telefoni:
0695454658
Shtuar: 7 nëntor 2019, numri: 23473
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 192100 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
C klas 300 look amg pa taks luksi Km origjinal. I sapo ardhur me dogane te paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.