Mercedes-Benz C-class viti 2009, E zezë, 2.0L, 260200km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 260200 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SHITET: C CLASS W204; 2.0 NAFTE; VITI PRODHIMIT 2009; KAMBIO MANUALE; 260MIJ KILOMETRA ORIGJINALE; ME LIBER SHERBIMESH; NGJYRA E ZEZE; FENERA INTELIGJENT; GOMAT AKULL TE REJA; PASQYRAT ME MBYLLJE; ECO SYSTEM; ME DOGAN TE PAGUAR; LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT; KONDICIONER/KLIMA; TAPICERIA MESHIN + KAMOSH SHUM E PASTER; SENSOR SHIU DHE DRITASH; NAVI I MADH QE HAPET KOMPLET; TIMONI ME NGRITJE + ULJE; SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR; 4 XHAMAT ELEKTRIK; AIRBA (R); ESP; KOMANDA NE TIMON; BLUETOOTH/AUX/SD CARD; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.