Mercedes-Benz C-class viti 2008, Gri, 237000km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
E shitur I diskutueshëm
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 237000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
MERCEDES-BENC C-KLASE 220. automa. viti 2008. navi mad; sensore parkim; sensor drite; sensor shi; pasqyrat elektrik; makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa cmimi 6700 (Diskutushem ).

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.