Mercedes-Benz C-class viti 1995, E bardhë, 1.8L, 253900km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 1995 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 253900 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Mercedes Benz C180; Motor 1.8 Benzin + Gaz I Thjesht; Viti 1995; Gjendje Shkelqyer Motorike Xherike; Opsionet Xhama Elektrik Abs Esp Kondicioner Funksional Hapje Mullje Me Pult Etj; Cmimi I diskutushem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.