Mercedes-Benz AMG GT viti 2019, E zezë, 4.0L, 38000km

Njoftime të ngjashme

mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Full Panorama; ; Night vision; ; Distronic Plus; ; Sallon Designo; ; Kamera 360*; ; Blind Spote; ; Muzik Haman Kardon; ; Start-Stop; ; Fener-Stopa Led; ; Goma te reja; ; Super Full Super Gjendje Fier
Gjendje shum e mir motorike dhe xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
Mercedes Benz A Class; ; Motor 170 Cdi; ; Kambio Manual; ; Viti 2007; ; Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda; ; Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit; ; I Sapo Targuar Makina Ka... Fier
165 000€
Shtuar: 21 shtator 2022, numri: 114629
Modeli: AMG GT 
Viti: 2019 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 38000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.0 litra
Kuaj fuqi: 639 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.