Mercedes-Benz A-class viti 2006, E zezë, 1.7L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz CLS 550 benzin LOOK AMG FABRIKE, Viti Prodhimit 2013 me dogan paguar me 143.000 km, sallon lekure, sedilje ftohje ngrohje + masazh, drita led ne panel me 3 ngjyra, navigator te madh. Fier
MERCEDES-BENC C-KLASE 220. autom. viti 2008. navi mad; sensore parkim; sensor drite; sensor shi; pasqyrat elektrik; makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa cmimi 6700. Fier
E V8 5.5 PANORAM viti 2011 AMG line fabrike super full sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa makina ka cdo opsjon te mundesh sedile me ngroheje ftoheje + edhe pas me ngroheje + fryrj. Fier
C 300 AMG line fabrike versjoni AVANGARD motorri 2987cc pa taks lluksi motorri qe behet me gaz 100% sapo erdhi dogan e paguar gati per targa super full makina panoram start stop keyless go hape. Fier
MMERCEDES BENC VITI 2010. 220 BLU EFICE. ME DOGANE TE PAGU. AUTOM. MUNDSI NDRIMI ME MAKINE ME VLERE ME TE VOG. MIMI 6300. ME NDRIME ESHTE 6800 EURO Fier
2 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 23 maj 2021, numri: 114061
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Modeli: A-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Mercedes Benz A Class
Motor 170 Cdi
Kambio Manual
Viti 2007
Shum i Pastet Jasht Dhe Brenda
Goma te Reja Sherbime Te Sapo Bera Perfshit Dhe Vaji Motorit
I Sapo Targuar Makina Ka Vetem Taksat
Cmimi i Diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.