Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Fier

MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. TAPICERI LEKUR SHUME W BUKU. MUND TA PROVONI KU TE DESHURON. MUNDSI NDRIMI ME MARVESHJ. Fier
11 000€
Shitet makina mercedez benz evo Sport Paket e vitit 08-2008; Makine disponon 193 000 Km origjinale; Serdilje ngrohje + ftohje + memorje frurje + fryrje; Serdilje mbrapa me ngrohje; Sensor parkim. Fier
10 500€
I diskutueshëm
Mercedes Benz S350 Lungo,; Ngjyra perl me shum nuanca,; 63 AMG packet 2013,; Disqe 2013 63 Amg 20 me goma 90% te sapo blera me vler 1500,; Makina eshte Full Extra,; Start stop,; Panoramik-Dopj. Fier
1€
Mercedes benz c220 avangard sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte full opsion sensor parkimi serdile fryeje cfryrje e shum opsione te tjera dogana e paguar gati per targa mer me shum inf. Fier
4 700€
Mercedes-Benz CLS 320 C; do dit ora 10: 00-20: 00; Jo ndrr; Motor Naf; 232 mij K; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Me dogan t pagu; Viti 5/2009; Kambjo Automati; Marsha. Fier
10 500€
Mercedes-Benz E 350 BlueEFFICIENCY 2011; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI; Viti 2011; Me dogan t pagu; Motor V6 diesel euro 5; 218 Mij; Cilindrata 2987 c; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS.. Fier
15 000€
Mercedes-Benz ML 350 BlueEfficien; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2011; Motor Naf; 153 mij; Cilindrata 2987; NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKS; Kambj. Fier
15 900€
Mercedes-Benz A170 Benzin; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 1.7 Benzi; 167 mij; Kambjo Manua; Kli; Drita Mjegul; Sallon Stof + Lekur; Timo. Fier
2 900€
Sapo ardhur C Klas Viti 2013 MOTORI 300 BEHET ME GAZ 100% AMG LINE FABRIKE 2987cc nuk e kap takse lluksit full makina sapo ardhur me dogan paguar gati per targa baxha xhami lart sedile me ngrohej. Fier
11 900€
MERCEDES-BENZ S400 3.5 V6 BENZIN LUNGO HYBRID VITI 2011MODEL USA 209.000 KM TE VETAT OPSINET, KONSUMI 7.5 LITRA, TIMON DRURI MULTIFUKSIONAL, SENDILET MEMORIE, NGROHJE, FTOHJE, MASAZH, DYNAMI. Fier
17 000€
Mercedes-Benz C Class Avangar; 250.000 km origjinal; Motor 220 CD; Kambio automati; Pilot automatik; Sensor shi; Sensor dritas; Baxha xham; Viti prodhimi Dhjetor 2002; 2 cels; Te sa po berr. Fier
3 200€
Mercedes benz GL 450 gas/benzin 2012, makina e sapo ardhur nga USA dhe impianti nje jav ka qe eshte montuar eshte me 3 vjet garanci, makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi, LUNGO 7 vendshe. Fier
19 000€
C 300 motorri 2987cc pa taks lluksi makina po ben 2 muaje shqipri edhe gazi sapo vendosur 1200euro me 5vjet garanci shenuar edhe ne leje dogan e paguar letra te gjitha makina eshte sallon meshin. Fier
10 400€
I diskutueshëm
E 350 naft viti 2017 super full motorri 2987cc pa taks lluksi sedile me ngroheje ftoheje komando elektritke marsha timon F1 START STOP air matic dritat me LED kseno bikseno + brenda makina esht. Fier
41 900€
I diskutueshëm
Shitet C class 220 cdi, viti 2001 me 250 mij km origjinale, baxha xhami kamio automatike, disqe alumini, ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike Fier
3 200€
I diskutueshëm
E 320 CDI 4MATIC AVANTGARDE 4X4 me amortizator; . cilindrata 2987c; viti prodhimit 12/200 (a taks lluks) -disqe origjinale te evo 17; -makina ka autohold; -ka ardh nga italia CHIETTI (pescar. Fier
8 300€
Shitet Mercedes-Benz A 200 cdi viti 2006, km 230000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
3 500€
Shitet Mercedes-Benz S 350 d 4Matic Maximum, viti 2014, km 171000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019, nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Shitet Mercedes-Benz SLK Kompressor, km 120000; me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
1€
Mercedes Benz E class 220 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Abs, Esp, Navi, Dvd, Bluetooth, Aux, Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua Fier
6 500€
I diskutueshëm

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera