Mazda MX-6 viti 2007, Gri, 2.0L, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe motori. makina nuk ka ndryshk motorri kamio ne gjendje sup. eshte me dy porta me karroceri tegjat Fier
Shitet Mazda Demio 1.5 benzi; Makina eshte ne gjendje shum te mir; Gomat e reja sherbimet e sapo bera; Vajra dhe filtra ne saponderuar; Ska nevoj per asnje sherbi; Letrat te paguar Fier
Mazda 5- 2.0 CD viti 2008, km 198000, taksa sig te pagu. ardhur nga Siena Ita. Fier
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 156000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
2 850€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 maj 2020, numri: 113362
Modeli: MX-6 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina është në gjendje të mirë.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.