Land Rover Range Rover, viti 2015, E zezë, 3.0L, 138000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
48 000€
Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1344
Modeli: Range Rover 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 138000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike 
Vjen se shpejti Range Rover Vogue, 3.0 Benzin, Super gjendje me garanci, Cmimi 48.000 Euro pa dogane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.