Land Rover Range Rover Sport, viti 2008, E bardhë, 3.6L, 211300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
Sapo Erdhi Range Rover VOGUE V6 Benzin; Pa Takse Luksi; Full option nga New York Fier
Range Rover Sport 2.7TDi; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Xhama te zinj origjinal; Baxha xhami; Klima; Sallon meshine shume i paster; Goma te reja (Continent) Ne gjendje perfekte. Fier
Vjen se shpejti Range Rover Vogue, 3.0 Benzin, Super gjendje me garanci, Cmimi 48.000 Euro pa dogane Fier
11 800€
Shtuar: 10 nëntor 2019, numri: 43196
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 211300 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
Tapiceri lёkurё 
Range Rover Sport 3.6TDi; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Xhama te zinj origjinal; Baxha xhami; Dritat kseno bikseno; Sallon meshine shume i paster; Goma te reja; Gati per targa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.