Land Rover Range Rover Evoque, viti 2014, E zezë, 3.0L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Gazi i hedhur ne Itali i shenuar ne leje qarkullim; ; Bombla e Gazit eshte 40 litra dhe ben gati 400k; ; Siguracioni i sapo paguar ne Maj 2020; ; Taks. Fier
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
47 000€
Shtuar: 13 maj 2020, numri: 113432
Modeli: Range Rover Evoque 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina është në gjendje të mirë. Me dogane te paguar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.