Land Rover Freelander, viti 2001, Gri, 1.8L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
2 650€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 korrik 2020, numri: 113484
Modeli: Freelander 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Gazi i hedhur ne Itali i shenuar ne leje qarkullimi.
Bombla e Gazit eshte 40 litra dhe ben gati 400km.
Siguracioni i sapo paguar ne Maj 2020
Taksa kolaudim sapo te prera me 2 Qershor 2020. Kaluar pa problem!
Qershor 2021 per letrat e tjera.
I kam mbajtur shenim te gjitha sherbimet e bera.
Sapo i jane bere, Nderrimi i vajt, nderrimi i filtrave dhe nderrimi i filtrave te Gazit.
Mund te kete nevoje per ndonje gje te vogel.
Nuk eshte 4x4 i eshte hequr diferenciali.
Nuk di te kete ndonje problem pse i eshte hequr diferenci.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.