Kia Rio viti 2006, E kuqe, 1.5L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MAKINA E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA. NE GJENDJE SHUME TE MIR. SHUME EKONOMIK. Fier
Shitet per arsye emigrimi Kia Sorento 4x4 2.500 kubik nafte, viti prodhimit 2004, kambio automatik, me amortizator jo jastek ajri, kondicioner, abs, sallon rrobe, xhama elektrik, dekumenta t. Fier
Kia ceed 1.4 benzin + gas impjanti i montuar ne it B. makina sapo ka ar. ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherb. cmimi i diskutueshem Fier
Kia ceed 1.4 benzin + gas impjanti i montuar ne it BR. makina sapo ka ard. ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherbi. cmimi i diskutueshem Fier
1 650€
Shtuar: 28 qershor 2021, numri: 114104
Modeli: Rio 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Gjendje shum e mir motorike dhe xherike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.