Jeep Wrangler viti 2007, E gjelbër, 3.8L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Goma BF mud terra. Telaflex suspensi. Long arms. Trrraflex steerin stabiliz. 6" lift k. Hard top soft t. Winch 12500 l; Mundesi nderrimi me makin mbi 2012 Fier
JEEP WRANGLER 2008 MANUA. 3.8 BENZIN Fier
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
14 999€
Shtuar: 6 gusht 2021, numri: 114156
Modeli: Wrangler 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.8 litra
me dogane te paguar i ngritur per terrene te veshtira goma 100% te reja navigator shkalle stopa fenera led kondicioner behet kabrio mundesi nderrimi makina kemi dhe ndodhet ne fier

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.