Jaguar S-Type viti 2003, E zezë, 4.2L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
6 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 nëntor 2020, numri: 113622
Modeli: S-Type 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.2 litra
Gjendje Shkelqyer
Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.