Jaguar S-Type viti 2003, E zezë, 4.2L, 189000km

Njoftime të ngjashme

mercedes AMG 63 GT S WIT 38000 km feom 2019 black mat Fier
mercedes benz w210 shitet arsye mos perdorimi Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Sherbimet te kryera po tek Hyundai me liber historiku CARFAX dhe fatur. Nje prona. Makina eshte full ne opsione dhe esht e disponueshme per cdo test driv; ; Sitestem radio me ekran 8'' supor. Fier
E shitur I diskutueshëm
Modeli: S-Type 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 4.2 litra
Gjendje Shkelqyer
Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.