Jaguar S-Type viti 2001, E zezë, 3.0L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Gazi i hedhur ne Itali i shenuar ne leje qarkullim; ; Bombla e Gazit eshte 40 litra dhe ben gati 400k; ; Siguracioni i sapo paguar ne Maj 2020; ; Taks. Fier
Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me letra per nje vit te paguara, deri ne Maj 2021. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, sherbimet e bera, full, nigt vizion, panoram, full led, xhama te erret, kamera 360 grad, clima 4 zona, sendile me memorje + me ngrohje para mbrapa, mundes. Fier
Makina sht n gjendje shum t mir. Fier
2 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 korrik 2020, numri: 113473
Modeli: S-Type 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.