Jaguar S-Type viti 1999, E zezë, 3.0L, 194600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Gjendje Shkelqyer; ; Mundesi Nderrimi Fier
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike; ; Mundesi Nderrimi Fier
3 000€
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113683
Modeli: S-Type 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 194600 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Jaguar S-Type; 3.0 Benzin Gaz; Viti 1999; Kambio Manual; Gjendje Shkelqyer; Cmimi i padiskutushem; Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.