Hyundai Elantra viti 2017, Blu, 2.0L, 94000km

14 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 nëntor 2021, numri: 114312
Modeli: Elantra 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 94000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 150 
Sherbimet te kryera po tek Hyundai me liber historiku CARFAX dhe fatura. Nje pronar. Makina eshte full ne opsione dhe esht e disponueshme per cdo test drive.
Sitestem radio me ekran 8'' suport apple carplay / android auto
Ngrohje sedilje para
Ngrohje timoni
Drive mode select (ECO, SPORT, NORMAL)
Blind spot assist (sistem me radar tek pasqyrat)
Cruise Control.
Voice command dhe butona tek timoni
Impiant Gazi BRC i certifikuar ne leje qarkullimi (5 vite garanci)
Xhamat e zinj 100% me certifikate nga drejtoria e transportit deri ne 2025
Set disqesh 16 + goma Goodyear Per sezon dimri
Set Disqesh 18 + goma per sezon vere
Taksat te paguara deri ne mars 2022

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.