Honda FR-V, 2.2L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe mekanike makina eshte 1.4 bezin me disqe alumin goma antifurth pothuaj se te reja me muzik jo dhe te mart me kondicioner makina harxhon 5 litr. Fier
; Shitet Honda CR-V 2.0 16V + gas impianti (sekuencia) viti 2000, 4x4 integral, klima, AIBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama pasyara elektrike, radio cd (origjinale) e. 169000 km origjinale. Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 156000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
6 300€ I diskutueshëm
Telefoni:
00355695240244
Shtuar: 3 korrik 2019, numri: 1259
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Modeli: FR-V 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore 
Dokumenta te paguara deri ne qershor 2020.Gjemdja shume e mire

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.