Honda Civic viti 2006, E zezë, 2.2L, 193000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe mekanike makina eshte 1.4 bezin me disqe alumin goma antifurth pothuaj se te reja me muzik jo dhe te mart me kondicioner makina harxhon 5 litr. Fier
; Shitet Honda CR-V 2.0 16V + gas impianti (sekuencia) viti 2000, 4x4 integral, klima, AIBAG, ABS, ESP, 4 goma te reja, xhama pasyara elektrike, radio cd (origjinale) e. 169000 km origjinale. Fier
Dokumenta te paguara deri ne qershor 2020.Gjemdja shume e mire Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 156000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
4 300€
Shtuar: 19 dhjetor 2019, numri: 112391
Modeli: Civic 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 193000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet Honda Civic 2.2 cdti, viti 2006, km 193000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.