Ford Ranger viti 2008, E zezë, 2.5L, 219000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Liber Servisi Kolaudim Gjerman TV; ; Kondicioner; ; Radio Aux; ; Goma te reja; ; Gjendje Perfekte; ; Me tvsh te paguar Fier
Zhdoganuar dhe Targuar, dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2022, i Dhjetor 2009. Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre e Zez. Fier
Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd,... Fier
I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
7 200€
Shtuar: 20 gusht 2021, numri: 114176
Modeli: Ranger 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 219000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania. Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe xhenerike, e paster si jashte po ashtu edhe brenda.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.