Ford Fusion viti 2007, Blu, 1.4L, 112000km

Njoftime të tjera të ngjashme

mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat. Fier
Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Radio CD/Au; ; Komanda ne timo; ; Xhama elektri; ; Fenera mjegull; ; Disqe alumini et. Fier
2XHAMAT ELEKTRIK PAQYRAT ELEKTRIKE RADI CD + AUX KOMANDA NE TIMON SENSOR SHIU + DRITE PILOT AUTOMATIK Fier
Ford mondeo 1.9 Naf; 240.000km; Me letra t paguara per 1 v. Fier
3 400€
Shtuar: 20 dhjetor 2020, numri: 113735
Modeli: Fusion 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 112000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
ABS ESP Kompjuter i spondit Airbags 
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.