Ford Fusion viti 2006, Gri, 1.3L, 114000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermani. Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe xhenerike, e paster si jashte po ashtu edhe brend. Fier
Zhdoganuar dhe Targuar, dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2022, i Dhjetor 2009. Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre e Zez. Fier
Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd,... Fier
I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
3 500€
Shtuar: 28 korrik 2021, numri: 114147
Modeli: Fusion 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 114000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Liber Servisi Kolaudim Gjerman TÜV
Kondicioner
Radio Aux
Goma te reja
Gjendje Perfekte
Me tvsh te paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.