Ford Focus viti 2012, Blu, 1.6L, 219000km

Njoftime të tjera të ngjashme

I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat. Fier
Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Radio CD/Au; ; Komanda ne timo; ; Xhama elektri; ; Fenera mjegull; ; Disqe alumini et. Fier
5 000€
Shtuar: 1 maj 2021, numri: 114029
Modeli: Focus 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 219000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet Ford Focus
•Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike
•Viti - fundi i 2012
•Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj
•Kambio - manuale 6+R
•Ngjyra -Blu e erret
•Cd,Radio,AUX
•Xhama elektrik
•Pasqyra elektrike
•Dritat automatike
•Gomat jane ne gjendje shume te mire pak kohe kan qe i jan vendosur
•Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte nga ana estetike
•Kompjuter bordi dhe komando ne timon cdo gje funksionale
•Serviset i jane bere te gjitha ne kohe vaj filtra •Eshte makine familjare vetem nje pronar ka pas para meje eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
Cmimi - 5000 euro pak i diskutushem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.