Ford Focus viti 2008, Gri, 1.6L, 276000km

Njoftime të tjera të ngjashme

FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI VITI 2007, KM 177000, ME TVSH TE PAGU. SAPO ARDHUR NGA SIENA ITA. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier, autoborici@gma. com Fier
Shitet ford fokus 1.4 benzin gaz viti 2000 makina esht ne gjendje te shkelqeyer si motorrike si xhe erike po ashtu dhe estetike gazin e ka dhe ne leje cmimi shum pak i diskutushem flm! Fier
SHITET -FORD FUSION; KARBURANTI -1.4 NAFTE; KAMBIO- AUTOMATIKE; KILOMETRA-199 MIJ; NGJYRA- GRI; VITI- 2003-2004; DYER -5; TARGA -SHQIPTARE; LETRAT E PRERA PER 1 VIT; VAJ, FILTRA DHE GOMA TE NDRRUARA Fier
Shitet: Ford C Max Viti prodhimit Dhjetor 2010 ! Makina ka motorr 1.6 Nafte me 169.742 km, te certifikuara dhe kontrollohen lehtesisht ne programin Revision Auto Makina eshte ne gjendje shume t. Fier
Shitet Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009, km 220000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019, nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
3 000€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113286
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 276000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kondicioner 
FORD FOCUS; MOTORRI 1.6 TDI; KAMBIO MANUALE 6 MARSHA; EURO 4; VITI PRODHIMIT 2008; KM 276 000; KONDICIONER; RADIO CD; TARGA PER 1 VIT; GJENDJE SHUM T MIR; Auto Genti SHIT-BLERJE cmimet me konkuruse ne tre. Fier. sheq i madh, R. Teodor Muzaka, km 1, perball la mour; gentifr@yahoo. com;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.