Ford Focus viti 2008, E zezë, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat. Fier
Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Radio CD/Au; ; Komanda ne timo; ; Xhama elektri; ; Fenera mjegull; ; Disqe alumini et. Fier
2XHAMAT ELEKTRIK PAQYRAT ELEKTRIKE RADI CD + AUX KOMANDA NE TIMON SENSOR SHIU + DRITE PILOT AUTOMATIK Fier
4 600€
Shtuar: 29 mars 2021, numri: 113988
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
I sapoardhur nga Italia
Me dogane te paguar
Titanium
Xhama te zinj origjinal
Impianti i gazit BRC
Super gjendje
Gati per targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.