Ford Fiesta viti 2010, E kuqe, 1.4L, 198000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermani. Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe xhenerike, e paster si jashte po ashtu edhe brend. Fier
Liber Servisi Kolaudim Gjerman TV; ; Kondicioner; ; Radio Aux; ; Goma te reja; ; Gjendje Perfekte; ; Me tvsh te paguar Fier
Zhdoganuar dhe Targuar, dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2022, i Dhjetor 2009. Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre e Zez. Fier
Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd,... Fier
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Fiesta 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 198000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon,clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.