Ford C-MAX viti 2010, E zezë, 1.6L, 226000km

Njoftime të tjera të ngjashme

mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Radio CD/Au; ; Komanda ne timo; ; Xhama elektri; ; Fenera mjegull; ; Disqe alumini et. Fier
2XHAMAT ELEKTRIK PAQYRAT ELEKTRIKE RADI CD + AUX KOMANDA NE TIMON SENSOR SHIU + DRITE PILOT AUTOMATIK Fier
Ford mondeo 1.9 Naf; 240.000km; Me letra t paguara per 1 v. Fier
FORD FOCUS; MOTORRI 1.6 TDI; KAMBIO MANUALE 6 MARSHA; EURO 4; VITI PRODHIMIT 2008; KM 276 000; KONDICIONER; RADIO CD; TARGA PER 1 VIT; GJENDJE SHUM T MIR; Auto Genti SHIT-BLERJE cmimet me konkurus. Fier
4 590€ I diskutueshëm
Shtuar: 6 nëntor 2020, numri: 113616
Modeli: C-MAX 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 226000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat i ka te gjithe elektrike, hapen dhe mbyllen me pultin e komandimit nga distanca! Xhamat anesore si dhe xhamin mbrapa i ka te zinj origjanal prodhim i fabrikes! Pasqyrat i ka anti verbuese dhe me palosje. Mjeti ka 2-celsa origjinal dhe mbyllje qendrore nga Distanca. Makina eshte me voice dhe i ka te gjitha opsionet te timoni! Gomat i ka 100% te reja dhe sherbimet te kryera, Dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2021!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.