Ford C-MAX viti 2009, E zezë, 1.6L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermani. Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe xhenerike, e paster si jashte po ashtu edhe brend. Fier
Liber Servisi Kolaudim Gjerman TV; ; Kondicioner; ; Radio Aux; ; Goma te reja; ; Gjendje Perfekte; ; Me tvsh te paguar Fier
Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd,... Fier
I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
4 100€
Shtuar: 5 qershor 2021, numri: 114080
Modeli: C-MAX 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Zhdoganuar dhe Targuar, dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2022, i Dhjetor 2009. Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre “e Zeze Perle”! Makina eshte me klima auto e ndare me 2 zona! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat i ka te gjithe elektrike,hapen dhe mbyllen me pultin e komandimit nga distanca! Xhamat anesore si dhe xhamin mbrapa i ka te zinj origjanal prodhim i fabrikes! Pasqyrat i ka anti verbuese dhe me palosje. Mjeti ka 2-celsa origjinal dhe mbyllje qendrore nga Distanca. Makina eshte me voice dhe i ka te gjitha opsionet te timoni! Gomat i ka 100% te reja dhe sherbimet te kryera!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.