Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Fier

Ford mondeo 1.9 Naf; 240.000km; Me letra t paguara per 1 v. Fier
1 000€
FORD FOCUS; MOTORRI 1.6 TDI; KAMBIO MANUALE 6 MARSHA; EURO 4; VITI PRODHIMIT 2008; KM 276 000; KONDICIONER; RADIO CD; TARGA PER 1 VIT; GJENDJE SHUM T MIR; Auto Genti SHIT-BLERJE cmimet me konkurus. Fier
3 000€
Ford Focus 1.6d; do dit ora 10: 00-20: 00. JO NDRRIM; Me dogane te pagu; Viti 2005; 161 mije; Motor 1.6 naf; Kambjo manua; Klimatronik 2 zo; Abs/Esp/Airb; Pasqyra elektri; Mbyllj. Fier
2 900€
FORD S-MAX TITANIUM 2.0 TDCI VITI 2007, KM 177000, ME TVSH TE PAGU. SAPO ARDHUR NGA SIENA ITA. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier, autoborici@gma. com Fier
5 300€
Shitet ford fokus 1.4 benzin gaz viti 2000 makina esht ne gjendje te shkelqeyer si motorrike si xhe erike po ashtu dhe estetike gazin e ka dhe ne leje cmimi shum pak i diskutushem flm! Fier
1 900€
I diskutueshëm
SHITET -FORD FUSION; KARBURANTI -1.4 NAFTE; KAMBIO- AUTOMATIKE; KILOMETRA-199 MIJ; NGJYRA- GRI; VITI- 2003-2004; DYER -5; TARGA -SHQIPTARE; LETRAT E PRERA PER 1 VIT; VAJ, FILTRA DHE GOMA TE NDRRUARA Fier
2 400€
Shitet: Ford C Max Viti prodhimit Dhjetor 2010 ! Makina ka motorr 1.6 Nafte me 169.742 km, te certifikuara dhe kontrollohen lehtesisht ne programin Revision Auto Makina eshte ne gjendje shume t. Fier
5 200€
Shitet Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009, km 220000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019, nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
9 700€
Makina eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe motorike pa ndryshk me dogan me klima me 4 perta eshte 4x4 me mbyllje automatike te dyereve, MIT pullbar anash mbrapa dhe lart, , makina eshte. Fier
1€
Ford Fiesta 1.6 Dizel; Viti 2006; Dokumenta te paguara te gjitha per 1-Vit; Ne gjendje shum te mi. Bluetooth ne lidhje me tel; Drita komplet Led me komandim me pult me vete; Goma te reja me disq. Fier
3 333€
Shitet Ford Focus 1.6i Titanium viti 2008, km 134000, me tvsh te paguar, ardhur me. 30.10.2019 nga Siena Ital Fier
4 400€
Shitet Ford Fiesta Titanium 1.4 tdci viti 2008, km 131000. sherbimet te gjitha kryera, ardhur me. 06.07.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fiercom Fier
3 500€
Ford Mustang 3.7 Benzin i vitit 2013 me 166.000km, kamio manuale, klima, cd, sallon Premium Reca. ne gjendje perfekte estetike dhe xheneri; cmimi: 16.900 i diskutueshem ose ndrrohet; cel. Fier
16 900€
Shitet Ford Focus 1, 6 TDCI Klimatronik Manual 5-Marsha Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike ESP ASR ABS goma te reja konsum shume i reduktuar 4, 5 litra ne 100 km liber sherbimi dhe kontrol. Fier
4 400€
Shitet Ford EcoSport 1.5 tdci viti 2015, km 120000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
12 500€
Shitet Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium, km 147000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Siena Itali Fier
7 900€
Ford Focus 2.0 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2005, kamio manual 6 marsha, klima bizonale, cd player me komando ne timon, hapje mbyllje qendrore, disqe alumini, xhama pasqyra elektrike, letra t. Fier
2 999€
I diskutueshëm
Ford Focus 1.8 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2004 me 186.000 km, cd player, me komando ne timon, kondicioner, xhama pasqyra elektrike, letra te gjitha te paguara deri ne Maj 2020, ne gjendje shum. Fier
1 800€
Ford S-Max Convers 2.0 Diesel, Viti Prodhimit Fundi 2008 me 144.000 km, i sapo ardhur, me dogan te paguar, gati per targa, i pa perdorur fare ne Shqiperi, kamio automatike, xhama te zinj origjinal. Fier
5 300€
I diskutueshëm
Ford S-Max 2.0 TDCI; Viti prodhimit 2007; Tavan Xhami Panoramike; Xhama te Zinj Origjinale; Sensor parkimi para& mbrapa origjinale; Sapo ardhur e pa perdorur fare ne shqiper; Gjendje perfekt. Fier
4 999€

Shitja e Ford në qytete të tjera